Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ’NİN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ MEVLAM RESTURANTTA YAPILDI

Ayrıca kahraman güvenlik güçlerimize de yüce Allah’ın yar ve yardımcı olmasını temenni etti. Şube Başkanı Raif Öztürk’ün katılımcılara teşekkürü sonunda iftar yemeği son buldu.


Haber Tarihi : 22-06-2017  

TÜRK OCAKLARI DİNAR ŞUBESİ’NİN GELENEKSEL İFTAR YEMEĞİ MEVLAM RESTURANTTA YAPILDI

 

Ülkemizin en eski Sivil Toplum Kuruluşlarından birisi, bir kültür ve fikir Ocağı olan Türk Ocakları’nın Dinar şubesi; Mübarek Ramazan Ayı’nın feyiz ve bereketinden yararlanmak, Allah’a birlikte şükretmek, bir güzel geleneği dayanışma duygusu ile devam ettirmek amacıyla iftar yemeği düzenledi.

16 Haziran 2017 Cuma akşamı Dinar MEVLAM LOKANTASI’NDA gerçekleştirilen İftar Yemeğine, Evciler MHP İlçe başkanı Hurşit Çetin, Dinar MHP eski başkanlarından İdris Çevik, Gökçek Köyünden Kazım Çelik, Mustafa Gök, Osman Gülgeç, Evcilerden Hasan Basrı Karakaya, Ahmet Ölmez gibi gönül dostlarıyla birlikte çok sayıda üye ve üye yakını katıldı. Önceden planlanmış programı sebebiyle davete icabet edemeyen Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, dernek yöneticilerini arayarak kutladı ve “önceden planlanmış programım gereği nazik davetinize katılamıyorum. Teşekkür eder, katılımcı üyelerinize ve gönül dostlarınıza sevgi ve selamlarımı sunuyorum… Allah kabul etsin, inşallah hayırlara vesile olsun” dedi.

Şube başkanı Raif ÖZTÜRK’ün hoş geldiniz konuşmasından sonra; Mustafa Gök’ün okuduğu duanın sonunda iftarlar açıldı. Yemek sonunda çaylar içildikten sonra Gazi Yılmaz üyelerin, katılımcıların, gönül dostlarının, ülkemiz insanlarının birlik, beraberlik ve huzuru adına, güzel bir  dua etti ve aziz şehitlerimize ramet diledi. Ayrıca kahraman güvenlik güçlerimize de yüce Allah’ın yar ve yardımcı olmasını temenni etti. Şube Başkanı Raif Öztürk’ün katılımcılara teşekkürü sonunda iftar yemeği son buldu.


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler