Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANILDI

Dinar merkez Ulu Camiinde İlçe Kaymakamlığı tarafından demokrasi şehitlerimiz için okutulan Mevlid-i Şerif'in akabinde üç bin beş yüz kişilik yemek ikramı vatandaşlara dağıtıldı


Haber Tarihi : 11-07-2017  

15 TEMMUZ ŞEHİTLERİ ANILDI

Dinar İlçe Kaymakamlığı tarafından 15 Temmuz 2016 günü hain darbe girişimi nedeniyle şehit olan asker, polis ve demokrasi şehitlerimiz için özel bir program hazırlandı.

Dinar'da asri mezarlıkta bulunan şehit mezarlarının ziyaret edildiği programa, İlçe Kaymakamı Mustafa Şahin, Belediye Başkanı Saffet Acar, Haydarlı Belediye Başkanı Kadir Öcel, Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan Gümüş, Ak Parti İlçe Başkanı Burhanettin Yüksel, MHP İlçe Başkanı Mustafa Karahan,  kurum amirleri, muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Dinar merkez Ulu Camiinde İlçe Kaymakamlığı tarafından demokrasi şehitlerimiz için okutulan Mevlid-i Şerif'in akabinde üç bin beş yüz kişilik yemek ikramı vatandaşlara dağıtıldı. Dinar Belediyesi'nin de lojistik destek sağladığı Demokrasi Şehitlerini anma etkinlikleri çerçevesinde çeşitli programlar düzenlendi.

Vatandaşlar Kaymakamlığı Tebrik Etti

Dinarlı vatandaşlar ilçe kaymakamlığının bu duyarlı davranışından ötürü tebrik ederek, 15 Temmuz'da hain darbe girişimiyle bir çok vatan evladının şehit olduğunu, birinci yılında şehitleri anmanın ve onlar için Mevlidi şerif ve Kuran-ı Kerim okumanın çok faydalı olacağını söylediler.

Yemekleri İlçe Protokolü Dağıttı

Merkez Ulu Camii önüne kurulan çadırda vatandaşlara yemek ikramlarını, İlçe Müftüsü Şahin Yaşar, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Tekin Mumcu, İlçe Emniyet Müdürü Yunus Dinç, Haydarlı Belediye Başkanı Kadir Öcel ve Tatarlı Belediye Başkanı Ramazan Gümüş dağıttı.

(Ramazan Gürbüz)


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler