Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
BAŞKAN ACAR DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANDI

Ülkenin aziz Türk Milleti’nin sağ  duyusu ve dik duruşu ile uçurumun kenarından döndüğünü, hain darbeye karşı direnen cesur kolluk kuvvetlerinin sayesinde


Haber Tarihi : 14-07-2017  

BAŞKAN ACAR DEMOKRASİ ŞEHİTLERİNİ ANDI

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar geçtiğimiz yıl 15 Temmuz akşamı yaşanılan hain darbe girişiminde şehit olan kahraman askerlerimiz, polislerimiz ve vatanı, milleti, devleti için canını seve seve feda eden aziz milletimizin yiğit evlatları, demokrasi şehitlerimiz için bir mesaj yayımladı.

Ülkenin aziz Türk Milleti’nin sağ  duyusu ve dik duruşu ile uçurumun kenarından döndüğünü, hain darbeye karşı direnen cesur kolluk kuvvetlerinin sayesinde ve o gece yaşanan milli ruh ile dim dik ayakta kalındığını ifade eden Belediye Başkanı Saffet Acar 15 Temmuz’un yıl dönümüyle alakalı olarak yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “15 Temmuz 2016 akşamında ve gecesinde Türkiye’miz çok kötü bir gün yaşadı. Hain darbe girişimiyle Türkiye’yi ele geçirmek isteyen güçler Türk Milleti’nin kahramanlığı sayesinde bertaraf edildi. Türk Milleti o gece ne kadar bir birine bağlı, güçlü, vatanını ve milletini seven bir millet olduğunu yeniden tüm dünyaya ispatladı. O gece yine milleti için sokağa çıkarak kendi canını feda eden Dinarlı Demokrasi şehidimiz Şükrü Bayrakcı ve Bayrakcı gibi kahraman Türk evlatları darbeye karşı direndi.

Bu duygularımla O hain gecede vatanı milleti, bayrağı ve dini için her türlü fedakarlığı göze alarak şehit olan askerlerimize, polislerimize ve demokrasi şehidi sivil vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet ailelerine sabırlar diliyorum” dedi.


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler