Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA’NIN BASIN BAYRAMI MESAJI

Basın, yaşadığımız bölge ve tüm  dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlamaktadır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de basının çok önemli


Haber Tarihi : 25-07-2017  

MİLLETVEKİLİ ÖZKAYA’NIN BASIN BAYRAMI MESAJI

Ak Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Ali Özkaya, basında sansürün kaldırılması münasebetiyle her yıl 24 Temmuz´da kutlanan Basın Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.
Milletvekili Özkaya,  “Basın, yaşadığımız bölge ve tüm  dünyadaki gelişmeler hakkında bilgi sahibi olmamızı sağlamaktadır. Geçmişte olduğu gibi günümüzde de basının çok önemli bir yeri ve sorumluluğu vardır. 
Toplumun basın yoluyla doğru bilgilendirilmesi çok büyük bir öneme haiz olduğu gibi, bunu mümkün kılmak için gece gündüz demeden fedakarca çalışan basın mensuplarımız da çok ulvi bir görevin sorumluluğu içerisindedirler. 
İçinde bulunduğumuz bilişim çağı, kitle iletişim araçlarına çeşitlilik, bilgi akışına ise hız kazandırmıştır. Bu bağlamda 15 Temmuz 2016 gecesi hain darbe teşebbüsünde bulunan vatan hainlerine karşı gereğini yapan basınımız, Cumhurbaşkanımızın konuşması ile halkımızın darbeye karşı omuz omuza durması noktasında tarihi bir duruş ve yayın ilkesi sergilemiştir.
 Bu duygu ve düşüncelerle, bütün gazetecilerin, basın kuruluşlarının ve basın mensuplarımızın 24 Temmuz Basın Bayramını en kalbi duygularımla kutlar, sevgilerimi sunarım." dedi.


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler