Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
NORGAS PİKNİK ALANINDAN SORUMLU OLANLAR NEREDELER?  

Yoksa Norgas piknik alanı olmaktan mı çıkarıldı? Eğer böyle bir uygulama varsa vatandaşa duyurulmalıdır.


Haber Tarihi : 27-07-2017  

NORGAS PİKNİK ALANINDAN SORUMLU OLANLAR NEREDELER?

Uzun yıllar ilçemize piknik alanı olarak hizmet veren ve dışarıdan gelen misafirlere karşı yüzümüzün akı olan Norgas artık tanınmayacak halde. Asfalt yoluyla ulaşımıyla, kaynak suyuyla, çayırlığıyla, ahşaptan yapılan gölgelikleri ve oturma masalarıyla, tuvaletiyle, çöp bidonlarıyla, alanın değişik yerlerine yapılan çeşmeleriyle gururumuz olan Norgas piknik alanı  tanınmaz haldedir.

Asfalt yol tamamen bozulmuş, alanda gölgelik ve oturma masaları hemen hemen hiç kalmamış, çöpler bidonlar yerine gelişigüzel piknik alanına saçılmış vaziyetteki bu alanın sorumluları kimlerdir?

Yoksa Norgas piknik alanı olmaktan mı çıkarıldı. Eğer böyle bir uygulama varsa vatandaşa duyurulmalıdır.

Çöplük haline gelmiş Norgas kendi kaderine terk edilmiş vaziyettedir. Orman bakanlığı çok sayıda ilçeye şehir ormanı adı altında gerçekten yaşanılabilir alanlar oluştururken Norgas’a karşı gösterilen bu ilgisizlik kabül edilemez.

Norgas piknik alanında görüştüğümüz vatandaşlar;

“Yıllarca parmakla gösterilen bir piknik alanı olan Norgas bu içler acısı durumdan biran evvel kurtarılmalıdır. Biz buranın sorumlularını görevlerini yapmaya davet ediyoruz.”

www.dinarhaberleri.com haber sitesi olarak bu konunun takipçisi olacağımızı ifade ediyor, yetkilileri göreve davet ediyoruz.


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları

Norgaz pikniğe ait olduğu iddia edilen görüntüler kabul edilemez bir durum.Daha önceden basından buranın bakıma alındığını duymuştum.Ayrıca buraya girişin paralı olduğunu duymuştum.Buradan kim sorumlu ise,görevini ve yetkisini,kötüye kullanarak vatandaşı mağdur ediyorsa ivedi olarak .Dinar Kaymakamlığı tarafından görevden alınıp.Hakkında soruşturma açılması gerekir.Vatandaşı kimsenin mağdur etmemesi gerekir. ( 14-08-2017 / 17:40:00 )

Timur Doru
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler