Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
SAADET PARTİSİ İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Türkiye’nin şuan için en büyük sorununun kutuplaşma tehlikesi olduğunu ve kardeşliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu belirten Aydın,


Haber Tarihi : 17-10-2017  

SAADET PARTİSİ İLÇE KONGRESİ YAPILDI

Saadet Partisi Dinar İlçe Başkanlığının 4. Olağan Kongresi geçtiğimiz hafta sonu Dinar Belediye Kültür Sarayında gerçekleşti. Mevcut başkan Ahmet Öztürkavcı’nın ek liste olarak yeniden güven tazelediği kongreye Saadet Partisi Genel Merkezinden Afyonkarahisar İl Sorumlusu Yavuz Aydın, Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel ve Saadet Partisi Milletvekili Adayı Yaşar Karakaya ve partililer katıldı.

Divan kurulunun oluşturulmasıyla başlayan kongrede Saadet Partisi Genel Merkezinden Afyonkarahisar İl Sorumlusu Yavuz Aydın, kongrede önemli açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin şuan için en büyük sorununun kutuplaşma tehlikesi olduğunu ve kardeşliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyulduğunu belirten Aydın, kurtuluşun ve beraberliğin temelinin ise Milli Görüş hareketinde olduğunu ifade etti. Aydın, “Söylemlere dikkat edilmeli. Doğruyu güzel bir şekilde haykıracağız. Çalışmalarımız bazılarını rahatsız ediyor. Emin olun gelecek bizim” dedi.

Saadet Partisi İl Başkanı Adnan Şenel ise, “Milli Görüş idealine sımsıkı sarılan, asrı kuşatmak suretiyle bütün dünyayı gül bahçesine çevirmeyi kendisine vazife bilen ve bu kutsal görevi sırasında taşıdığı bir damla su ile insanlığı kavuran ateşi söndüremeyeceğini söyleyenlere de "hiç olmazsa safım belli olsun" erdemli cevabını verebilen milli görüşçüler olarak yolumuza devam edeceğiz.Taşımış olduğumuz görev bilinci, Dicle'nin kenarında zulme uğrayan bir koyundan bile sorumlu olduğumuz gerçeğini ortaya koymaktadır. Durum böyle iken, dünya genelinde gerek siyasi, gerekse ekonomik anlamda hakları ellerinden alınan mazlumların sorumluluğu, bizleri daha da tedirgin etmektedir. Bu sorumluluğumuzun gereği olarak gece gündüz demeden çalışan teşkilatlarımız, hedeflerine koydukları ''Yaşanabilir Bir Türkiye, Yeniden Büyük Türkiye, Yeni Bir Dünya '' derdinden başka bir derdi taşımamaktadır” dedi.

Yapılan kongrede İlçe Başkanlığına yeniden Ahmet Öztürkavcı seçilirken, yönetim kurulu üyeleri ise şu isimlerden oluştu,  1-Yaşar Karakaya, 2-Mehmet Çapan, 3-İzzet Şahin, 4-Bayram Damluk, 5-Sait Orhan, 6-Muhammet Yılmaz, 7-İsmet Muhteşem Adıyaman, 8-Tarık Özdağ, 9-Nazmi Ateş, 10-İbrahim Dağ

(Ramazan Gürbüz)


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler