Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
Erdoğan Akın Futbol Turnuvası Düzenleniyor

Her yıl Topkapı Kremnin Otelinde gerçekleştirilen futbol turnuvasının ismi bu sene Erdoğan Akın Turnuvası şekline dönüştürüldü


Haber Tarihi : 18-10-2017  

Erdoğan Akın Futbol Turnuvası Düzenleniyor

Umut Gazetesi Spor Yazarı rahmetli Erdoğan Akın için Antalya’da Masterler Futbol turnuvası düzenlenecek.

Her yıl Topkapı Kremnin Otelinde gerçekleştirilen futbol turnuvasının ismi bu sene Erdoğan Akın Turnuvası şekline dönüştürüldü.

Dinar Marsyas Masterler Futbol Takımının da katılacağı turnuva 19-22 Ekim 2017 tarihleri arasında yapılacak.

Dinar Marsyas Masterler Derneği Başkanı Muhammet Yılmaz konuyla alakalı olarak yaptığı açıklamasında şunları söyledi, “Hepimizin büyüğü ve değerli futbol hocası merhum Erdoğan Akın ağabeyimiz için Antalya’da futbol turnuvası düzenleniyor. Dinar’da Dinar Spora ve gençlere çok büyük emekli geçmiş olan Erdoğan Akın için 19-22 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan turnuvada mücadele edeceğiz. Böyle bir turnuvanın düzenlenmesi ve adının da Erdoğan Akın olması hepimizi hem gururlandırdı hem de hüzünlendirdi. Erdoğan Akın Ağabeyimize yeniden Allah’tan rahmet diliyoruz” dedi.


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları

Erdoğan abi Dinar'da gençlere ve spora her zaman önem vermiş ve sayısız sporcu yetiştirmiş babacan bir insandı. Erdoğan abiyi asla unutmayacağız. Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun. ( 20-10-2017 / 08:17:55 )

Kadir Ceylan
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler