Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
ÜLKÜCÜLERDEN  ALİ KINIK KONSERİ

Düzenlenen gecede Ülkü Ocaklarına destek amacıyla Ülkücülerin simgesi olan Bozkurt heykeli ve tablo açık artırma yoluyla satışa çıkarıldı


Haber Tarihi : 20-11-2017  

ÜLKÜCÜLERDEN  ALİ KINIK KONSERİ

Ülkü Ocakları Dinar İlçe Başkanlığı tarafından IYAŞ Gold Plaza Düğün Salonunda Ali Kınık konseri verildi. Çok yoğun bir katılımın gerçekleştiği geceye Milliyetçi Hareket Partisi’nin önemli isimleri katıldı.

Ülkü Ocakları Dinar İlçe Başkanı Fahrettin Çağlar öncülüğünde başlatılan çalışmalar kapsamında “Şahlanış ve Birlik Gecesi” adı altında Alı Kınık Konseri tertip edildi.

Düzenlenen gecede Ülkü Ocaklarına destek amacıyla Ülkücülerin simgesi olan Bozkurt heykeli ve tablo açık artırma yoluyla satışa çıkarıldı. Gönüllerinden ne koparsa bağış yapan ülkücüler birlik ve beraberlik içerisinde Şahlanış ve Birlik Gecesini kutladı.

Program saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın söylenmesiyle başladı. Gecede bir açılış konuşması gerçekleştiren Ülkü Ocakları Dinar İlçe Başkan Vekili Mehmet Gürpınar hoş geldiniz konuşması yaparak şunları söyledi, “Bizler Dinar Ülkü Ocakları olarak aylar süren zorlu çalışmaların arkasından siz dava arkadaşlarımıza bu geceyi hazırladık. Allah izin verirse Dinar Ülkü Ocakları olarak Dinar’ımız da hem sosyal hem de kültürel olarak faaliyetlerimizi devam ettireceğiz. Bizler bu davanın erleriyiz. Yeminli neferleriyiz. Son kişi kalsak bile son damla kan aksa bile bu davadan ne vazgeçeriz ne terk ederiz.Bozkurtlar, Asenalar satanlardan olmayacağız, kaçanlardan olmayacağız, başaracağız, başaracağız” Dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl Başkanı Mehmet Karagöz ise, Ülkücü hareketin başladığı tarihten bu yana Başbuğ Alparslan Türkeş’e her türlü kötülüğün yapılmaya çalışıldığını, 91-92 döneminde bu davayı bitirmek için ellerinden gelenin yapıldığını ifade etti. Ülkücülük davasının hiç bir zaman bitmeyeceğini de kaydeden karagöz, “Türk anaları yiğit evlatlarını doğurduğu sürece, Nuh Tufanı kopmadığı sürece bu dava bitmeyecektir” dedi.

Afyonkarahisar Ülkü Ocakları Başkanı Abdurrahman Timur Bayram ise, ülkücülerin çok büyük birlik ve beraberlik içerisinde olduğunu azim ve kararlılıkla yollarına devam edeceklerini vurguladı.

Geceye katılarak ülkücülere manevi destek veren MHP Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Parsak’ta gecede yaptığı konuşmasında, Değerli Dinarlı, Afyonkarahisarlı ülkücüleri, genç bozkurtları ve Asenaları canı gönülden selamladığını söyleyerek şunları kaydetti, “Değerli dava arkadaşlarım biz Ülkü Ocaklarında yetişmiş ve aidiyeti hala ülkü ocaklarında bulunan her bir fert böyle gecelerimizde duygulanırız, yürekleniriz ama bugün Dinar’da daha bir duygulu ve yürekliyiz. MHP’nin bütün İlçe Başkanları şu an bu salondadır. Bunun anlamı çok yüklü ve çok önemlidir. Verilmek istenilen mesajımız gayet açıktır nettir” dedi.  Gerçekleşen konuşmaların ardından ise Ali Kınık sahne alarak Ülkücü gençleri coşturdu.

(Ramazan Gürbüz)


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler