Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
Dikici Köyünden Bir İlk

Dikici köyü olarak Dinar’da ilk defa böyle bir yardım toplama kampanyasına çıktık. Başta Afrin şehitlerimiz olmak üzere bütün şehitlerimizin yakınları için yardım kampanyası


Haber Tarihi : 10-02-2018  

Dikici Köyünden Bir İlk

Dinar’a bağlı Dikici Köyü muhtarı Osman Gürcan ve azaları ilçe kaymakamlığı yazı işleri müdürü Tekin Mumcu’ya  başvurarak başta Afrin şehitlerimiz olmak üzere bütün şehitlerimizin yakınları için nakdi yardım kampanyası başlatılması için izin istedi.

Yardım toplama evraklarını dilekçe ile İlçe Kaymakamlığına sunan Muhtar Osman Gürcan şunları söyledi, “Dikici köyü olarak Dinar’da ilk defa böyle bir yardım toplama kampanyasına çıktık. Başta Afrin şehitlerimiz olmak üzere bütün şehitlerimizin yakınları için yardım kampanyası açacağız. Kaymakamlıktan olurumuzu aldıktan sonra, makbuz karşılığında ve bankaya açılacak hesap numarasıyla şehit yakınlarımıza maddi yardımlar toplayacağız. Eğer bu gün hepimiz bu topraklar üzerinde rahatça yaşayabiliyorsak şehitlerimiz sayesindedir. Şehitlerimize çok şey borcuyuz ve bunun farkındayız. Bu sebeple Dikici Köyü muhtarlığı ve Dikici köylüleri olarak yardım toplamaya hazırız. Bütün Dinar halkını bu güzel hayırlı kampanyaya davet ediyoruz” dedi.

(Ramazan Gürbüz)


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler