Dinar Haberleri Websitesine Hoşgeldiniz.
DİNAR’DA KOVBOY KAFE AÇILDI
Dinar İlçesi İtfaiye Mahallesi Salı Pazarı mevkiinde bulunan Yalçın Akkoç’a ait Kovboykafe
Haber Tarihi : 02-03-2013  
DİNAR’DA KOVBOY KAFE AÇILDI
Dinar İlçesi İtfaiye Mahallesi Salı Pazarı mevkiinde bulunan Yalçın Akkoç’a ait Kovboykafe adlı mekanın açılışı yapıldı. Açılışa Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar, Başkan Yardımcısı Rafet Şimşek, ilçe Müftüsü Celil Şimşek, Av. Öncül Kazancı, MHP İlçe Başkanı İbrahim Acar ve çok sayıda vatandaş katıldı.
Vatandaşlara ve özellikle öğrencilere hitap edecek olan kafe nin açılışı öncesinde bir konuşma yapan Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar şunları söyledi; “Böyle güzel bir mekânı açarak ilçemize kazandıran kardeşlerimi öncelikle ben kutluyorum. Cenabı Allah’tan hayırlı kazançlar temenni ediyorum. İnşallah Dinarımıza hayırlı ve uğurlu olur. Bizler belediye olarak elimizden gelen ve üzerimize düşen görev neyse yapmaya her zaman hazırız. Gönül ister ki bol kazanç olur, hayırlı kazanç olur inşallah” dedi
Yapılan konuşma sonrasında ilçe Müftüsü Celil Şimşek tarafından yapılan dua sonrasında Belediye Başkanı Saffet Acar ve kafe sahipleri tarafından işyerinin kurdele kesimi yapıldı. İşletme sahibi Yalçın Akkoç Başkan Acar’a mekânı gezdirerek tanıtımını yaptı. Yapılan program akabinde davetli misafirlere çeşitli yiyecek ve içecek ikramı sunulurken, bağlama ve gitar eşliğinde de canlı müzik yapıldı.


Haberle İlgili Ziyaretçi Yorumları
Bu haberle ilgili henüz hiç ziyaretçi yorumu yazılmamıştır. İlk yorumu yapmak için lütfen buraya tıklayınız...
  Ziyaretçi Yorumu
 
Bu Bölüme Ait Diğer Haberler